SBOT hataları ve kesin çözümleri 2016 2017

Öncelikle 1 bilgisayarınız varsa ekonomi yapın. ve bizden 15 tl ye 1 bilgisayar için sbot kiralayın. BURADAN. Yok bende hesap var ve 2-3 pc var derseniz bizde sbota süre ekleme de çok ucuz. buradan.

silkroad onlinenin bot programlarından olan sbotun bazı hatalarının çözümü.

Wrong Login Credentials = Sbotunuza giriş yaptığınız id veya şifreden birisi yanlış. bota girerken bot id nizle gireceksiniz. forum id nizle değil. şifrenizde büyük küçük harf varsa aynen yazmalısınız.

Maximum number of alowed computers exceeded hatası çözümü: Sbotunuzun bağlanacağı bilgisayar sınırını aştınız. Sbot maximum 3 pc de açılabilir. 4.de açılamaz. bu hatayı aldınızsa 24saate normale döner. 3pc de kalmanız şartıyla.size ait bir sbot ise eğer ve başkasına id pw vermedinizse birisi bilgilerinizi öğrenmiş demektir. şifrenizi değiştirin.bilgisayarınızı taratın.

Sbot atak yapmıyor? Sbot Moblara saldırmıyor? Çözümü:

Sbotunuzun training sayfasını açın. koordinatların oldugu kutuya bakın hangi kısım işaretli ise o sırada. r kutusunu bulun ve alan genişliği yazıp save settings e tıklayın. saldırıya geçer.

Hala saldırmıyor? o halde skillerinizden biri hatalı. saldırı skillerinin içinde savunma skili var demektir. tüm skilleri silin her kutudakileri. ve deneye deneye yeni skilleri kutuya ekleyip saveletin.

Bot kasılma alanına gitmiyor? buying items hatası veriyor? Paranız bitmiş kardeşim. alışveriş yapamıyor. buradan gold satın alacaksınız :D

Bot gold ve item toplamıyor? ohalde sol listeden Settings i açın. ardından ortalardaki pick settings kısmını bulun. pick yourself ve pick gold işaretli olsun. pet varsa petide işaretleyin. ardından yine sol listeden items sayfasını bulun. toplu olarak pick lettirin kendinize veya petinize.

Your bot time has expired hatası. Botunuzun süresi bitmiş. buradan uzatın hesap size ait ise.yok eğer yeni süre eklettinizse başka bir botun bilgileriyle otomatikten girdiği içindir. botcfg dosyasından eski id pw ile yeni id pw değiştirin.

Sbot nasıl güncellenir? Sbotun yeni versiyonunu facebook ta bot-cave adlı kullanıcıdan yada botun sitesinden başka yerden indirmeyin. indirdiğiniz botu eski botun klasörünün içine dökün.ve eskileriyle değiştirin.

sbotta nasıl çoklu çar açarız? çarının klasörünü kopyala. başka biyere yapıştır. al sana 2. çarın botu.