Tüm Online Oyunlar

Buraya Tıklayınız

WOLF TEAM

Wolf Team

LEGEND ONLİNE

http://www.gamepowerbazaar.com/legend-online

LEAGUE OF LEGENDS

en ucuz lol rp sitesi epin

Sbot-Download-link-alternatif

7 Temmuz 2018 Cumartesi

Bu sayfanın oluşturma tarihine bakıp sbot sürümü eski demeyin. daima güncel olacaktır.

SBOT YENI VERSIYON SORMAYIN. 1500 KULLANICI VAR ENAZ VE HER SALI GELIP DESTEĞE YIĞILIYORSUNUZ.

Eski klasörü silmeyin. bunu açıp sbot klasörünüzün içine atın.

Sbot DOWNLOAD Link http://cdn.bot-cave.net/downloads/SBot_2.1.52.zip

USTTEKI VERSIYON ESKI ISE.

mesela http://cdn.bot-cave.net/downloads/SBot_2.1.47.zip sitemizdeki link. ama versiyon 47 değilde 50 olmuş. linkteki 47 yi sil 50 yaz yerine. enterle. indirir. bunun gibi. http://cdn.bot-cave.net/downloads/SBot_2.1.50.zip

Sbot Kurulum

Sbot kurulumda yardımcı olmuyoruz. Googleden resimli yahut youtubeden videolu arattırmalar yapabilirsiniz.

Ben kurmayı başaramadım. ne yapmalıyım? Cevap.hatayı googlede arat hala olmuyor diyosan kullanma kardeşim. kullanmak zorunda oldugunu düşünüyorsan öğreneceksin hergün az az. Googlenin bilmediği çokaz şey var botlar hakkında.

Sbotta çoklu char açmak için (2017) restart yap. ardından login sayfasındaki multiclient kutusunu ve via vip botting yazan kutuyu işaretle.savele. her sbot klasöründe aynısı olsun.

Sbotta banlanmamak için ne yapmalı. çarına en az 10 silk yahut c coin yükle. ve enaz 2 sini harca. akşam 18den  evvel de bota girme. yüklemeyi 18den sonra yaptınsa ertesigünün  saat 18 ini bekle.

enter password to access acoount databese çözüm.

sana database yani veritabanı şifresi soruyor. botun şifresini değil. şifreyi sbotu ilk açtıgında sen oluşturdun. hatırlamıyor isen şu adımları izle. başlat a tıkla. çalıştır yaz. enter bas. komut istemi açılıcak. oraya appdata yaz. çıkan klasörlerden roaming olanı aç. içindeki sbot dosyasını sil. sonra sbotu aç. yeni şifre oluşturmanı ister. 123456 filan yap. zor olmasın. unutmada.

sbot All limit edceeded hatası çözümü

bu aynı anda birçok çar girmenize engeldir. aynıadna joymax yada jcplanet farketmez 2den fazla çar girmeyi denemeyin. denerseniz ban yersiniz. ip ban olur. 6saat sonra kendiliğinden açılır. yada modem aç kapa yaparsınız. düzelir ip değişeceği için.

çözümü ise login sayfasında auto login kısmındaki altta bir kutucuk var limit filan yazar yazısında. kutusunu işaretleyin.karşısındaki kutuyada 2 yazın kaydedin. tümbotlarda aynını yapın. böylece aynıanda 2den fazla çarı oyuna sokmaz sbot. 

Choose Silkroad Directory hatası çözümü

sbot açılınca sağ üstten settings e tıkla. choose silkroad tıkla ve sro klasörünü göster. bot kendini kapatır. tekrar açıncada düzelmiş olucak zaten.